درباره ما

شرکت میعاد بازرگانان رازی با در اختیار داشتن امکانات بسیار مناسب شامل بهره‌برداری از بزرگ‌ترین معدن سنگ نمک خاورمیانه با درصد خلوص بالای ۹۸ درصد و تولید انواع نمک دانه‌بندی شده در کارخانه‌ای با ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰ هزار تن در سال، آمادگی همکاری و تامین محصولات مورد نیاز شما را دارد.

این شرکت سابقه تولید و تامین محصولات بازارهای داخلی و خارجی در طول سالیان برعهده داشته و همواره به دنبال جلب رضایت مشتری و برقراری همکاری بلند مدت با آنها است. بسته به سفارش مشتری، انواع نمک‌های تصفیه و دانه‌بندی شده شامل شیلاتی، مش ۱۱۰، مش ۱۲۰(شکری)، مش ۱۳۰(صدفی)، پوردی و میکس در وزن‌های مختلف آماده تولید و ارسال می‌باشد.

درباره ما

حوزه فعالیت میعاد بازرگانان رازی

شرکت میعاد بازرگانان رازی در زمینه تولید انواع نمک و همچنین تامین نمک دانه‌بندی شده مورد نیاز در صنایع مختلف را برعهده دارد. این شرکت با در اختیار داشتن منابع نمکی سمنان در شهرستان گرمسار، امکان دانه‌بندی نمک در ابعاد مختلف را دارا می‌باشد.

گروه دیگری از محصولات شرکت نیز در دسته نمک‌های خوراکی و تزئینی هستند که بسته به نیاز این گروه از مشتریان عزیز در ابعاد و شکل‌های گوناگونی تولید می‌شوند. می‌توانید با مراجعه به صفحه محصولات شرکت تمامی محصولات تولید شده را مشاهده فرمایید.

گالری تصاویر